777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Stěhování firem

Bezpečné, rychlé a levné stěhování firem bez nutnosti přerušit provoz. Zajišťujeme kompletní služby od rozebrání kanceláře či nábytku po jeho přesunutí na místo určení, zároveň vše precizně odstěhujeme a znovu pečlivě smontujeme. V rámci stěhování nejsou problém ani těžká břemena, vždy je to na dohodě, nabízíme služby, které potřebujete, účtujeme pouze skutečně využité služby, takže cena za stěhování firem je vždy odpovídající. Najdeme si na Vás čas.

stěhování klienti

Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří a prostorů bývá mnohdy náročné, protože nesmí být ohrožen provoz a fungování firmy v den stěhování firmy. Díky společné domluvě a správné koordinaci stěhování, dokážeme vše pečlivě naplánovat tak, že nedojde k výraznějším výpadkům či přerušení provozu kanceláře při stěhování. Stěhujeme kanceláře jak v Praze, Plzni, Příbrami, tak po celé republice. Se stěhováním prostorů a kanceláří máme bohaté zkušenosti, proto Vám přesně poradíme co je třeba a na co si dát pozor. Vše připravíme a naplánujeme, aby stěhování firmy proběhlo bez problémů.

Stěhování firmy Praha

Stěhování firmy ať se jedná o lokalitu Praha Příbram nebo Plzeň, či jiné místo, tak mohou ovlivňovat různé faktory, doprava, dopravní omezení, problémy s povolením a podobné. Máme velké zkušenosti se stěhováním po celé republice, proto jsme schopni Vám nabídnout kvalitní řešení a výbornou cenu.

Cena stěhování firmy

Cena za stěhování firmy se odvíjí samozřejmě od velikosti, počtu zapojených pracovníků a tak dále. Na základě Vašich požadavků Vám připravíme nabídku a kalkulaci na míru. Cenu za stěhování neovlivní pracovní den nebo víkend či státní svátek. Jsme pojištění proti jakékoli újmě na Vašem majetku. Vždy dbáme na to, aby vše probíhalo na nejvyšší profesionální úrovni

Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem Stěhování firem
E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování