777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Stěhování bytů

Zaměřujeme se na stěhování bytů různých velikostí. Jako doplňkové služby nabízíme zdarma krabice na stěhování. Stěhování bytů Praha patří mezi nejžádanější služby, ale nezaměřujeme se pouze na tento typ stěhování, protože působíme po celé republice. Mezi další žádané lokality patří pro stěhování Příbram a Plzeň.

Přestěhujeme Vás odkudkoli na libovolné místo, které budete potřebovat. Pomůžeme Vám i s vyklízením bytů, domů nebo pozůstalostí. Jsme profíci na stěhování všeho druhu, stěhujeme těžká břemena i o hmotnosti 200, 300, 400 nebo dokonce 500kg. Stěhování trezorů a klavírů bývá problematické, aly my si s tím hravě poradíme.

Stěhování Praha

Levné stěhování Praha a okolí nebylo pro Vás nikdy jednodušší, stačí nás kontaktovat a my Vám pomůžeme, nabízíme služby od A do Z a to nejen v lokalitě Praha, ale všude. Pokud pro stěhování potřebujete pomoci s rozmontováním a následnou kompletací nábytku, není problém. Pokud zvažujete o stěhování Praha – „libovolné místo“ nebo naopak, případně z jiného města či vesnice, nabídneme Vám nejideálnější řešení, které bude levné a kvalitní.

Stěhování firem

Přestěhujeme Vám cokoli, jsme praví stěhováci, naše firma zajistí kompletní přestěhování firmy, kanceláří včetně strojů a vybavení, bez přerušení provozu. Stěhování o víkendu či státních svátcích nebylo nikdy jednodušší, pracujeme vždy, kdy je potřeba.

Cena stěhování

Nabízíme nejlepší poměr mezi cenou a výkonem, zaměřujeme se na kvalitu, jsme pojištění vůči poškození. S námi bude vaše stěhování hračka. Cena za stěhování se odvíjí od množství, velikosti nábytku, počtu vozů a velikosti stěhováků, které k tomu budete potřebovat. Cenu Vám vypočítáme na míru, je to jednoduché a férové.

Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů Stěhování bytů
E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování