777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízíme rychle

Jsme schopni zaručit termín do 10 dnů od podání objednávky. Naši pracovníci na vyklízení jsou rychlí, usměvaví a plni optimismu. Navíc mají spoustu zkušeností s vyklízením, takže jakákoliv překážka je hračka.

Šetříte čas a peníze

U vyklízení není nutná přítomnost zákazníka. Stačí, aby našim pracovníkům otevřel prostory určené k vyklízení a oni už se o vše postarají. Zákazník tak může objet své pracovní povinnosti nebo se věnovat jiné činnosti. Šetří tak svůj čas a tedy i peníze.

Odvoz na skládku

Všechen nábytek z kanceláří i bytů jde na skládku, kde máme domluvené zvýhodněné podmínky. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout výhodnější cenové podmínky než konkurence.

Se stěhováním

Vyklízecí práce je možné spojit se stěhováním. Většinou se postupuje tak, že nejprve se přestěhují kusy nábytku určené k dalšímu využití a poté se začne s vyklízením.

Za chvíli hotovo

Profesionální stěhováci z firmy Profigroup se vás nebudou ptát, proč už danou věc nechcete. Prostě jim jen ukážete, co chcete odnést a za chvíli máte v bytě či kanceláři místo na novou skříň nebo komodu. Naše dlouholeté působení na trhu a reference zákazníků jsou zárukou, že váš nábytek poputuje na konci dne na skládku.

Váš den

Zavolejte si našemu dispečerovi na tel. č. 776000776 a zjistěte volné termíny. Vyklízení umíme. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování