777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklizení bytu

Stejně jako běžné zakázky, tak i zakázky pro exekutorský úřad jsou různé. Jednou asistujeme u vyklízení poměrně čistého a zachovalého bytu, jindy musíme vyklidit velký nepořádek po nájemnících, kteří měli problém s alkoholem nebo drogami.

Hledíme si své práce

Po povinných úředních úkonech se naši pracovníci ihned pustí do vyklízení. Velké kusy nábytku jsou většinou rozbité na menší části, drobnosti se pytlují. Naši pracovníci nezasahují do kontaktu exekutora s nájemníkem, hledí si své práce, pro kterou byli objednáni.

Uskladnění nábytku

V případě, že se exekutor s nájemníkem dohodne, je možné část nábytku pro nájemníka uskladnit za předem daných finančních podmínek. Pokud se skladovaný nábytek vejde do auta, uskuteční se skladování ve stejný den, jako vyklízení. V opačném případě se domluví nejbližší volný termín.

Jedeme i mimo Prahu

Vyklízení pro exekutorský úřad provádíme zejména na území hlavního města Praha, ale není pro nás problém dojet také kamkoliv po středních Čechách. Ve vyklízení jsme profesionálové, umíme i stěhování po Praze a skladování v Praze a Příbrami.

Předání naší práce

Po dokončení vyklízecích prací necháváme prostory zkontrolovat úředníkem exekučního úřadu i nájemníkem. Součástí naší práce je také kompletní zametení prostor bytu nebo kanceláře po vyklízení. Malování, desinfekci, vysoušení, štukování ani jiné opravy zdí neprovádíme.

Zavolejte o nezávaznou nabídku

Rádi poskytneme služby i vašemu exekutorskému úřadu. Naše vyklízecí práce jsou profesionální - ohleduplné a precizní. Zavolejte si o nezávaznou nabídku na tel. č. uvedené v kontaktech. Těšíme se na spolupráci.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování